Україна, 03083, Київ, вул. Пирогівський шлях, 34
+380 (44) 525-54-45; +380 (44) 525 54 71
1

Про нас

Компанія УМC Поліестер, працюючи на ринку композитних матеріалів з 2004 року, займає лідируючу позицію як в області дистрибуції поліефірних матеріалів і обладнання на території України, так і в проектуванні та виробництві склопластикової продукції. Компанія УМС Поліестер є офіційним дистриб'ютором та ексклюзивним постачальником матеріалів корпорацій Scott Bader (Англія), SPECIALTY PRODUCTS Co. (США), DIAB (Швеція), Phoenix (США), AXSON Technology (Франція), Promox (Італія), IPOX Chemicals (Угорщина), SIR Industriale (Італія), Lantor BV (Нідерланди), Spheretex (Німеччина), VOSSCHEMIE (Німеччина), ACS International (США) в Україні. На сьогоднішній день, компанія має сучасне склопластикове виробництво в м. Черкаси. За час своєї роботи персонал компанії придбав великий досвід і готовий надати максимальну допомогу в освоєнні виробництва виробів з композитних матеріалів, надати рекомендації з правильного і раціонального їх застосування, а також допомогти у вирішенні технічних і технологічних питань.

Компанія УМС Поліестер, пропонує матеріали, обладнання та інструмент для виробництва виробів з композитних матеріалів:

  • комплексна поставка композитних матеріалів (поліефірні смоли, кольорові гелькоути, армуючі скломатеріали, пігментні пасти, отверджувачі, прискорювачі, наповнювачі і т.д.)
  • підбір, постачання і установка обладнання для виробництва склопластику та штучного каменю
  • надання повного комплексу послуг з підготовки склопластикового виробництва (проектування, виготовлення прототипів, майстер-моделей (5-ти координатне фрезерування)
  • виготовлення оснащення (матриць і форм))виробництво виробів з склопластику ( серійне виробництво і виконання індивідуальних проектів).

Чому співпраця з компанією УМС Поліестер вигідна

Клієнти та партнери Компанії УМС Поліестер отримують істотні переваги, засновані на високих стандартах нашої роботи. Репутація Компанії УМС Поліестер повністю залежить від пропонованої якості матеріалів і ступеня задоволеності покупців. Ми пропонуємо тільки перевірені матеріали, які підтримані і схвалені нашими технологами і власним виробництвом. Популярність Компанії, стабільність поставок і довіра партнерів мають особливе значення для все більшого числа замовників, які цінують ґрунтовний підхід до справи. Орієнтація на відкриту, легальну роботу дозволяє будувати прозорі, передбачувані партнерські відносини з Компанією УМС Поліестер.

Нинішня репутація Компанії та торгових марок пропонованих нами матеріалів знайшли свій відгук і схвалення у таких грандів як:

  • Бориспільський автозавод (БАЗ);
  • Суднобудівний завод «ПЛАЗ»;
  • Українські залізниці;
  • Часово - Ярський авторемонтний завод;
  • Черкаський автобусний завод «Богдан»;
  • Донецький завод композитних виробів ДП «Бета-Сервіс».

Співпраця з нами вигідна тому, що всі поставлені матеріали супроводжуються сертифікатами якості, необхідною технологічною документацією, високим рівнем технологічної підтримки та сервісом - все це спрямовано на поліпшення партнерської політики. Саме спільна робота дозволяє не тільки нам, а й нашим партнерам досягати гарних економічних показників, демонструвати на наших матеріалах постійно високу якість готових виробів і підтримувати високий конкурентний рівень продукції. Ми допоможемо Вам:правильно вибрати оптимальний комплект матеріалів, необхідних для отримання кінцевого продукту;здійснимо поставку замовлених Вами матеріалів в узгоджені терміни; дамо технічні консультації по всіх існуючих у світі технологічних процесах виробництва виробів зі справжніх матеріалів.

 

Дизайн сайту – Atelier