Україна, 03083, Київ, вул. Пирогівський шлях, 34
+380 (44) 525-54-45; +380 (44) 525 54 71
0

JEC COMPOSITES SHOW 2007

Команда Компанії УМС Полиестер 2-5 квітня 2007р. в Парижі відвідала найбільшу щорічну міжнародну галузеву виставку JEC Composites Show.

 

Це грандіозне за своїми масштабами і учасниками подія щорічно збирає величезну кількість висококласних фахівців з усього світу. Вперше проведена в 1963 році, JEC Composites Show і зараз залишається однією з найбільш помітних подій для всіх тих, кого цікавлять новітні технології, матеріали та обладнання.

Цього року, у виставці на площі 40 000 кв. м. приймали участь 1000 компаній з рекордною кількістю відвідувачів- глядачів 27336 чол.

JEC Show 2007 ще раз проілюструвала присутність самих різних секторів бізнесу в композиційній галузі. Були представлені всі області діяльності: виробники сировини (смоли, армуючі матеріали, добавки), обладнання, дистриб'ютори і кінцеві споживачі. Основна увага була зосереджена на досягненнях в області композитних технологій, перевагах експлуатаційних якостей композитів, ефективності витрат у різних областях промисловості (автомобілебудування, суднобудування, інфраструктура, цивільне будівництво, енергетика, аерокосмічна промисловість та ін.), на нових матеріалах і технологіях.

 

Композитні матеріали в автомобіле-і машинобудуванні

Вуглеволокно знаходить все більше застосування

Використання сендвіч - конструкцій в склопластику і полімербетоні зменшує вагу і збільшує міцність

Залишаються актуальними технології намотування й вакуумного просочення

 

Свої позиції не втрачають технології RTM, інфузії і пултрузії

Використання композитів в рекламному бізнесі

Дизайн сайту – Atelier