Україна, 03083, Київ, вул. Пирогівський шлях, 34
+380 (44) 525-54-45; +380 (44) 525 54 71
0

Новий етап у співпраці з ТОВ "ЗАЗ"

 

Компанія УМС Полієстер, яка входить до складу групи компаній УМС, з серпня 2007 почне виробляти склопластикову надбудову "Ланос - Фургон".

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Компанія УМС Поліестер починає виробництво і поставку комплекту жорсткої склопластикової надбудови «Ланос - Фургон» для виробника легкових автомобілів Запорізького автомобілебудівного заводу ( ЗАЗ) .

Вдалі рішення конструкторських, дизайнерських і технічних відділів компанії УМС Поліестер і ТОВ «ЗАЗ» дозволили створити простору склопластикову надбудову, яка найбільше підходить для перевезень вантажів у міських і заміських умовах. Надбудова, всередині якої може вільно працювати людина середнього зросту, оснащена дверцятами, що розкриваються на 180 градусів і мають упори, які їх фіксують при розкритті на 90 градусів. Усередині надбудови передбачено гумове покриття і внутрішнє освітлення. Під переднім обтічником будки досить місця для розміщення газового балона ємністю 50 літрів.

Для реалізації даного проекту, на замовлення компанії УМС Поліестер, головною лабораторією англійського заводу Scott Bader була розроблена спеціальна рецептура гелькоута, який був використаний при виробництві склопластикового верху корпусу, задніх дверей і бампера надбудови «Ланос - Фургон».

Підписанню контракту між компанією УМС Поліестер та ТОВ «ЗАЗ» на поставку склопластикових комплектів надбудови «Ланос - Фургон» передував ряд серйозних підготовчих робіт і успішних випробувань.
Дизайн сайту – Atelier