Україна, 03083, Київ, вул. Пирогівський шлях, 34
+380 (44) 525-54-45; +380 (44) 525 54 71
0

JEC Composites Show 2010

З 13 по 15 квітня в Парижі пройшла 45-а міжнародна спеціалізована виставка композитів "JEC Composites Show 2010", яку традиційно відвідала компанія "УМC Поліестер".

«2010 рік є початком нової ери - ери композитних матеріалів», - ці слова генерального директора JEC Фредеріка Мютеля (Frederique Mutel) повною мірою відображають атмосферу, що панувала з самого початку виставки. Композитні матеріали знаходять все більш широке застосування в авіації, судно-і автомобілебудуванні, будівництві, у комунальному господарстві, у залізничному транспорті, виробництві меблів, спортивного спорядження, в хімічному виробництві та інших областях.

Організатори виставки, фокусом якої були інновації, повідомляють про дворазове збільшення числа учасників і відвідувачів виставки. Так, у виставці прийняли участь більше 1000 компаній з 44 країн, відвідали виставку більше 27500 чоловік.

Як показала паризька виставка, сучасні ринкові механізми призводять до ущільнення основних гравців сегмента композитів. В області виробництва сировини для композитних матеріалів виникли групи компаній, що інвестують великі кошти у дослідження і розвиток нових матеріалів, таких як термопластичні та вугільні смоли, скловолокна нового покоління, композити на основі рослинних матеріалів. У найближчому майбутньому слід очікувати розвитку подібних тенденцій і в обробній промисловості.

Виробничі процеси також зазнали значних змін. Зростання застосування композиційних матеріалів в різних виробах і збільшення обсягів виробництва вимагають значного підвищення автоматизації технологічних процесів, що було продемонстровано 20% зростанням учасників виставки в області автоматизації процесів.

Варто окремо відзначити популяризацію застосування екологічно чистих композитів на основі рослинних матеріалів. Подібні матеріали знаходять широке застосування вже не тільки в традиційній для них будівельній галузі, а й у машинобудуванні (наприклад, в вітрових електрогенераторах), у виробництві товарів для спорту, в харчовій і медичній галузях.

 

Дизайн сайту – Atelier