Україна, 03083, Київ, вул. Пирогівський шлях, 34
+380 (44) 525-54-45; +380 (44) 525 54 71
0

Jec composites show 2008

Особливо приємні такі традиції, як щорічне відвідування командою УМС Поліестер виставки «JEC Composites Show» - події світового масштабу.

На період з 1-3 квітня 2008 Париж став всесвітньою столицею композитної індустрії. Виставка JEC Composites мала феноменальний успіх з рекордним числом учасників і відвідувачів. Більше 1000 фірм-учасників продемонстрували нові матеріали і технології для всіх секторів промисловості, представили новітні області застосування. Число відвідувачів сягнула 27000 осіб з 96 країн світу.

Центральним предметом виставки 2008 року став дизайн і виробництво композитів, з акцентом на найменш дорогих і більш гнучких способах виробництва. Особливу увагу було направлено на оптимізацію витрат на всіх етапах виробничого процесу.

Також на виставці був представлений широкий діапазон інструментів і ресурсів для проектування, яке відіграє важливу роль у розвитку композитів.

Особливий акцент цього року був зроблений на автоматизації виробничого процесу, з акцентом на обладнанні, машинах, інструментах, верстатах, контролі якості, обробці поверхонь, покриттях, програмному забезпеченні, допоміжному обладнанні, наповнювачах і добавках.

З метою скорочення тимчасових витрат, а також економії енергії та сировини велику увагу було приділено новим матеріалам для виробництва матриць і форм.

Цього року, спеціальну увагу було звернуто на останні інновації в технології склеювання і склеюючих паст.

 

 

Дизайн сайту – Atelier